Apie mus

UAB Kronen gamina įvairius tekstilės gaminius, rengia kartografinę produkciją. Taip pat bendradarbiaudami su baldų gamintojais tiekiame į rinką tradicinius norvegiškus kaimiško stiliaus baldus.

Įmonė jau daug metų savo klientams tiekia spausdintus leidinius; paskutiniu metu dar labiau išplėtėme šią veiklos sritį – rengiame įvairių rūšių žemėlapius: nuo tradicinių topografinių, analitinių ar teminių iki kur kas platesnių kartografinių projektų – teritorijų planavimo pasiūlymų.

Image
Image

Stiprioji mūsų veiklos pusė – tekstilės produkcijos iš PVC ir austinių juostų gamyba, tačiau turime ir darbo su kitomis tekstilės medžiagomis patirties.

Pradėjus dirbti su vinilu, PVC medžiagą mums tiekė Norsk Titanduk AS kompanija iš Holmestrando. Šiandien šią medžiagą perkame iš dabartinių gamintojų; kitas tekstilės medžiagas ir sudedamąsias dalis importuoja tiekėjai iš viso pasaulio.

Mūsų gamyboje dirba labai sumanūs specialistai, kurie pagamins produktą tiksliai pagal jūsų pageidavimus! Esame dvidešimt penkerių metų patirtį Lietuvoje turinti norvegiško kapitalo įmonė, kurios kompetencija apima daug įvairių sričių. Tradiciniai norvegiško stiliaus virtuvės, valgomojo baldų komplektai ir kiti baldai jau pasiekė daugybę mūsų klientų.

Daug Lietuvos įmonių išmano norvegiškų kaimiško stiliaus baldų gamybą ir juos gamina iš labai kokybiškos žaliavos. Lietuvos įmonės negali konkuruoti su pigia Rytų Azijos rinka, tačiau jos siūlo kur kas geresnę gaminių kokybę, trumpą pristatymo laiką ir žymiai lankstesnę kiekio pasiūlą.

Image

Jei turite klausimų ar pastabų apie šią svetainę, susisiekite su mumis!