Apie mus

įkurta 2000 metais

UAB Kronen atlieka įvairaus pobūdžio tyrimus ir paieškas archyvuose, analizuoja ir rengia kartografinius produktus. Pagrindinė mūsų stiprybė čia yra Lietuva ir Norvegija, tačiau galime padėti ir su bendra informacija iš Šiaurės ir Baltijos šalių. Taip pat teikiame konsultavimo paslaugas kitose srityse.

Įmonė jau daug metų savo klientams tiekia spausdintus leidinius; paskutiniu metu dar labiau išplėtėme šią veiklos sritį – rengiame įvairių rūšių žemėlapius: nuo tradicinių topografinių, analitinių ar teminių iki kur kas platesnių kartografinių projektų – teritorijų planavimo pasiūlymų.

Turime didelę patirtį ir žinių apie pramonės šakas ir įmones Baltijos ir Šiaurės šalyse. Padedama surasti verslo partnerius. Daugelis šių užduočių lėmė glaudų ir ilgalaikį verslo bendradarbiavimą abiejose Baltijos jūros pusėse.

Mūsų klientai yra iš įvairių pramonės šakų, tarp kurių tekstilės gamintojai, namų ūkio prekių gamintojai, žiniasklaida, maisto pramonės įmonės, nekilnojamo turto pirkėjai ir baldų gamintojai. Daugelis privačių asmenų taip pat naudojasi mūsų paslaugomis.

Esame trisdešimties metų patirtį Lietuvoje turinti norvegiško kapitalo įmonė, kurios kompetencija apima daug įvairių sričių. Tradiciniai norvegiško stiliaus virtuvės, valgomojo baldų komplektai ir kiti baldai jau pasiekė daugybę mūsų klientų.

Daugelis Lietuvos įmonių turi gerą patirtį Norvegijos rinkai skirtų prekių ir paslaugų srityje. Lietuvos įmonės negali konkuruoti su pigia Rytų Azijos rinka, tačiau jos siūlo kur kas geresnę gaminių kokybę, trumpą pristatymo laiką ir žymiai lankstesnę kiekio pasiūlą. Tai taikoma daugeliui pramonės šakų.