Privatumo politika

UAB Kronen yra atsakinga už asmens duomenų tvarkymą, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kokius asmens duomenis saugome ir kaip juos tvarkome. Ši privatumo politika taikoma: kronen.lt.

Asmens duomenys, kuriuos renkame ir tvarkome

Tvarkome šių kategorijų asmens duomenis:

  • Pagrindinė informacija: vardas, gimimo data
  • Kontaktinė informacija: adresas, telefono numeris, e paštas el Paskyros ir profilio informacija: nustatymai, nuostatos,
  • Mokėjimo informacija: Informacija apie operaciją, mokėjimo priemonės
  • Klientų istorija ir klientų įsitraukimas: užsakymų ir pristatymo informacija, pirkinių krepšelio judėjimas, nuolaidų kodai, lojalumo programos informacija,
  • Klientų istorija ir klientų įsitraukimas: aktyvūs produktai ir sutartys, taip pat produktai ir paslaugos, kurias turėjote praeityje, kiek ir kaip dažnai jie naudojami, produktų/paslaugų būsena,
  • Klientų veikla: skaitymo ir veiksmų istorija iš programų, svetainių ar elektroninių pranešimų, kuriuos siunčiame. Taip pat techninė informacija apie jūsų naudojamus įrenginius.
  • Slapukai: žiūrėkite mūsų informaciją apie slapukus čia:
    https://kronen.lt/lt/slapuku-politika-uab-kronen/

Daugeliu atvejų asmeninė informacija renkama tiesiogiai iš jūsų arba sugeneruojama, kai naudojatės mūsų paslaugomis ir produktais. Kai renkame asmens duomenis iš kitų šaltinių, asmens duomenis renkame iš šių šaltinių: rekvizitai.vz.lt, proff.no ir gulesider.no.

Kaip naudojame asmens duomenis

Paslaugos teikimas/sutarties sudarymas
Jūsų asmens duomenis naudojame siekdami įvykdyti su Jumis sudarytas sutartis, t. y. kai užsisakėte pas mus prekę ar paslaugą. Asmens duomenų tvarkymo šiuo tikslu teisinis pagrindas yra tas, kad tvarkymas būtinas norint įvykdyti sutartį su jumis.

Santykių su klientais administravimas
Mes naudojame jūsų asmeninius duomenis siekdami tvarkyti savo klientų santykius su jumis. Tai gali būti, pavyzdžiui, klientų aptarnavimas, skundų tvarkymas ir klaidų taisymas dėl santykių su klientais.

Analizė, verslo plėtra ir paslaugų tobulinimas
Mes nuolat dirbame siekdami vystyti ir tobulinti savo paslaugas ir produktus. Didžioji šio darbo dalis apima įvairių formų asmens duomenų, tokių kaip klientų veiklos, klientų istorijos ir paskyros bei profilio informacijos, analizę. Teisinis asmens duomenų tvarkymo šiuo tikslu pagrindas yra mūsų teisėtas interesas.

Individualizuota vartotojo patirtis
Vartotojo patirtį ir bendravimą prisitaikome prie jūsų santykių su klientais ir tam naudojame asmens duomenis. Mūsų teisėtas interesas yra teisinis pagrindas tvarkyti asmens duomenis šiuo tikslu.

Pardavimai ir rinkodara
Asmens duomenis naudojame norėdami parduoti ir reklamuoti savo produktus ir paslaugas, pavyzdžiui, kai gaunate iš mūsų el. mūsų teisėtas interesas yra teisinis pagrindas tvarkyti asmens duomenis šiuo tikslu. Galite atsisakyti dalies šio apdorojimo, pavyzdžiui, atsisakydami gauti iš mūsų el. laiškus. Be to, mes taip pat galime prašyti jūsų sutikimo naudoti jūsų asmens duomenis vadinamajam profiliavimui, kai interesus ir poreikius nustatome pagal jūsų asmens duomenis. Profiliavimo tikslas bus padaryti mūsų rinkodarą aktualesnę.

Sistemos stebėjimas, klaidų taisymas ir kt.
Stebime savo sistemas dėl klaidų ir problemų. Dalis šių procesų apima asmens duomenų saugojimą ir tvarkymą. Mūsų teisėtas interesas yra teisinis pagrindas tvarkyti asmens duomenis šiuo tikslu. Saugumas, sukčiavimo ir nusikalstamų veikų nustatymas Mes tvarkome asmens duomenis, kad apsaugotume savo vartotojus ir save nuo nesąžiningos veiklos, piktnaudžiavimo ir nusikalstamų veiksmų. Mūsų teisėtas interesas yra teisinis pagrindas tvarkyti asmens duomenis šiuo tikslu.

Saugumas, sukčiavimo ir nusikalstamų veikų nustatymas
Mes tvarkome asmens duomenis, kad apsaugotume savo vartotojus ir save nuo nesą
žiningos veiklos, piktnaudžiavimo ir nusikalstamų veiksmų. Teisinis asmens duomenų tvarkymo šiuo tikslu pagrindas yra mūsų teisėtas interesas.

Teisinių įsipareigojimų laikymasis
Kai kuriais atvejais asmens duomenis privalome tvarkyti vykdydami kitus teisinius įsipareigojimus. Pavyzdys – su pardavimu susijusi informacija, kurią apskaityti ir saugoti privalome pagal Buhalterinės apskaitos įstatymą. Asmens duomenų tvarkymo šiuo tikslu teisinis pagrindas yra tas, kad tvarkymas yra būtinas, kad įvykdytume mums tenkančią teisinę prievolę.

Jūsų teisės

Jei norite pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis mail@kronen.lt

Teisė susipažinti su savo informacija
Galite paprašyti visos informacijos, kurią apdorojame apie jus, kopijos. Norėdami pasinaudoti savo prieigos teise, susisiekite su mumis aukščiau nurodytu el. pašto adresu.

Teisė į asmens duomenų ištaisymą
Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti arba papildyti neteisingą ar klaidinančią informaciją.

Teisė ištrinti asmens duomenis
Jūs turite teisę, kad jūsų asmens duomenys būtų ištrinti be nepagrįsto delsimo. Todėl galite bet kada paprašyti mūsų ištrinti informaciją apie save. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad informacija, kurią turime išsaugoti dėl kitų teisinių įsipareigojimų (pvz., Buhalterinės apskaitos įstatymo), nebus ištrinta.

Asmens duomenų tvarkymo apribojimas
Kai kuriais atvejais taip pat galite paprašyti mūsų apriboti informacijos apie jus tvarkymą. Tai darote tvarkydami sutikimus arba išlygas mūsų sprendimuose.

Protestas prieš asmens duomenų tvarkymą.
Jei informaciją apie jus tvarkome vadovaudamiesi savo užduotimis arba interesų derinimo pagrindu, turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų duomenis. Tai darote tvarkydami sutikimus arba išlygas mūsų sprendimuose.

Duomenų perkeliamumas
Savo asmens duomenis galite gauti susistemintu, dažniausiai naudojamu, kompiuterio skaitomu formatu. Susisiekite aukščiau nurodytu el. pašto adresu, kad atskleistumėte savo asmeninius duomenis.

Galite skųstis dėl mūsų asmens duomenų tvarkymo
Tikimės, kad pasisakysite, jei manote, kad nesilaikome Asmens duomenų įstatymo taisyklių. Pirmiausia praneškite mums per kontaktą arba kanalą, kurį jau užmezgėte su mumis. Taip pat galite skųstis dėl mūsų asmens duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Ši privatumo politika yra pagrįsta gdprcontrol.no privatumo politika.