Slapukų politika

UAB Kronen yra atsakinga už asmens duomenų tvarkymą, kaip aprašyta šioje slapukų politikoje. Šioje politikoje paaiškinama, kokius slapukų duomenis saugome ir kaip juos apdorojame. UAB Kronen naudojasi Statcounter paslaugomis siekdama rinkti lankytojų duomenis. Ši privatumo politika taikoma: kronen.lt.

„Statcounter“ yra internetinė paslauga, padedanti suprasti mūsų lankytojus; pavyzdžiui, kaip lankytojai randa mūsų svetainę, kiek laiko jie praleidžia mūsų svetainėje, kurie tinklalapiai juos labiausiai domina ir tt. Mes naudojame Statcounter, nes geriau suprasdami, kaip lankytojai sąveikauja su mūsų svetaine, galime pagerinti turinį, dizainą ir funkcionalumą. mūsų svetainės. Tai leidžia mums pasiūlyti geresnę interneto patirtį mūsų lankytojams. „Statcounter“ naudoja slapukus ir kitas technologijas, kad rinktų duomenis apie lankytojus ir lankytojų veiklą mūsų svetainėje. Šie duomenys apima:

  • Apsilankymo laikas ir data (tai gali padėti mums nustatyti ir suplanuoti užimtus laikotarpius mūsų svetainėje)
  • IP adresas (tai skaitmeninė etiketė, kurią įrenginiui priskiria interneto paslaugų teikėjas, leidžiantis įrenginiui pasiekti internetą)
  • Naršyklė ir operacinė sistema (tai gali padėti mums užtikrinti, kad mūsų svetainė tinkamai veiktų naršyklėse/operacinėse sistemose, naudojamose norint pasiekti mūsų svetainę)
  • Informacija apie įrenginį, pvz. įrenginio tipas ir ekrano dydis (tai gali padėti mums užtikrinti, kad mūsų svetainė tinkamai veiktų įrenginiuose, kurie naudojami norint pasiekti mūsų svetainę)
  • Nurodantys duomenys pvz. paieškos variklio nuoroda (tai gali padėti mums suprasti, kurios paieškos sistemos padeda lankytojams rasti mūsų svetainę)

Be to, kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų naršyklėje gali būti įdėtas „Statcounter“ slapukas (vadinamas „is_unique“). Šis slapukas naudojamas tik norint nustatyti, ar lankotės pirmą kartą, ar grįžtate, ir įvertinti unikalius apsilankymus svetainėje.

Čia galite sužinoti daugiau apie slapukus iš „Statcounter“ ir nustatyti, kad naršyklė to atsisakytų: http://statcounter.com/about/set-refusal-cookie/

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Statcounter“ privatumo politiką: https://statcounter.com/about/legal/#privacy